Продукція

CVL Гідравлічні оливи серії PROTEC HYDROIL HM; HM+; HLPD (DIN 51524-II HLP; ISO 11158 HM)

CVL Гідравлічна олива PROTEC Hydroil HLPD 46 (DIN 51524-II HLP; ISO VG46)
 Гідравлічна олива Protec Hydroil HLPD 46 – високоефективна гідравлічна олива з поліпшеними протиокиснювальними, протикорозійними, протизношувальними і миючими властивостями, які задовольняють широкий спектр вимог сучасних гідравлічних систем і відповідають світовим стандартам.
Гідравлічна олива Protec Hydroil HLPD 46 застосовується в стаціонарних гідравлічних системах, оснащених гідронасосами високого робочого тиску (до 400 бар) та в гідравлічних системах мобільної (будівельної і кар'єрної) техніки, що експлуатуються в жорстких польових умовах, включаючи високошвидкісні й високонапірні насоси (аксіально-поршневі, шестерневі, пластинчасті та лопатеві).
CVL Гідравлічні оливи серії PROTEC Hydroil HM+ (PREMIUM) (DIN 51524-II HLP; ISO 11158 HM)
 Гідравлічні оливи серії Protec Hydroil HM+ (PREMIUM) – серія преміальних гідравлічних олив, створених на основі високоякісних протизношувальних пакетів присадок для поліпшеного захисту від зносу і корозії деталей та задоволення особливо високих вимог до олив для гідравлічних систем найсучаснішої стаціонарної і мобільної техніки.
Гідравлічні оливи серії Protec Hydroil HM+ (PREMIUM) розроблені спеціально для збільшення терміну служби, підвищення надійності і довговічності техніки, економії витрат на його сервісне обслуговування, а також поліпшеного екологічного ефекту. Ці передові оливи можуть бути використані в шестерневих, пластинчастих і поршневих насосах помірного і високого тиску (до 300 бар).
CVL Гідравлічні оливи серії PROTEC Hydroil HM (DIN 51524-II HLP; ISO 11158 HM)
 Гідравлічні оливи серії Protec Hydroil HM (HLP) – високоефективні гідравлічні оливи з поліпшеними протиокиснювальними, протикорозійними і протизношувальними властивостями, які задовольняють широкий спектр вимог сучасних гідравлічних систем і відповідають світовим стандартам.
Гідравлічні оливи серії Protec Hydroil HM (HLP) застосовуються в стаціонарних гідравлічних системах, оснащених гідронасосами помірного і високого робочого тиску (до 300 бар) та в гідравлічних системах мобільної (будівельної і кар'єрної) техніки, що експлуатуються в жорстких польових умовах, включаючи високошвидкісні й високонапірні насоси (шестерневі, пластинчасті і лопатеві).

Залишились питання чи хочете зробити замовлення?

Зв’яжіться з нами