Продукція

PVL Трансмісійні рідини для автоматичних коробок передач АКПП серії PROTEC ATF (GM DEXRON, ALLISON, MERCON)

PVL Трансмісійна рідина для АКПП PROTEC ATF VI (GM DEXRON VI, MERCON LV)
 Рідина Protec ATF-VI – трансмісійна рідина для автоматичних коробок передач, яка розрахована на плавне перемикання передач із зниженим коефіцієнтом тертя і унікальними низькотемпературними властивостями.
Рідина Protec ATF-VI виробляється на синтетичній основі та використовується в якості робочої рідини для 6-швидкісних автоматичних коробок передач, які випускаються з 2006 року, гідропідсилювачів рульового керування легкового й вантажного транспорту для регіонів з помірним, холодним й арктичним кліматом.
PVL Трансмісійна рідина для АКПП PROTEC ATF III (GM DEXRON IIIH/IIIG, ALLISON C-4)
 Рідина Protec ATF-IІI – трансмісійна рідина для автоматичних коробок передач, яка розрахована на плавне перемикання передач із зниженим коефіцієнтом тертя.
Рідина Protec ATF-IIІ зроблена на напівсинтетичній основі та використовується в якості робочої рідини для автоматичних коробок передач транспортних засобів, гідропідсилювачів рульового керування легкового й вантажного транспорту для регіонів з помірним і холодним кліматом.
PVL Трансмісійна рідина для АКПП PROTEC ATF II (GM DEXRON IID/IIIH)
 Рідина Protec ATF-II – трансмісійна рідина для автоматичних коробок передач, яка розрахована на чітке перемикання передач з підвищеним коефіцієнтом тертя.
Рідина Protec ATF-II використовується в якості робочої рідини для автоматичних коробок передач транспортних засобів, гідропідсилювачів рульового керування легкового й вантажного транспорту для регіонів з помірним кліматом.

Залишились питання чи хочете зробити замовлення?

Зв’яжіться з нами