Продукція

ANTIFREEZE ОХОЛОДЖУЮЧІ РІДИНИ (КОНЦЕНТРАТИ)

ANTIFREEZE Охолоджуюча рідина PROTEC ANTIFREEZE HD G12+ (OAT-технологія)
 Охолоджуюча рідина Protec Antifreeze HD G12+ – етиленгліколева охолоджуюча рідина, зроблена за карбоксилатною технологією OAT (Organic Acid Technology) другого покоління (Gen II), що не містить солі неорганічних металів (нітритів, нітратів, боратів, молібдатів, фосфатів, амінів, силікатів).
Охолоджуюча рідина Protec Antifreeze HD G12+, оскільки не вміщуює неорганічні сполуки, створює на поверхні захисний шар суто на поверхні ділянки корозії, локально покриваючи надтонкою плівкою, при цьому, на решті поверхні поліпшується тепловідвід за рахунок відсутності плівки. Завдяки поліпшенню тепловідводу, знижується інтенсивність окиснювальних реакцій при збільшенні температури, а термін експлуатації моторної оливи збільшується.
Охолоджуючу рідину Protec Antifreeze HD G12+ використовують в системах охолодження сучасних двигунів внутрішнього згоряння, виготовлених з алюмінію та його сплавів, працюючих в умовах підвищених навантажень при температурі не нижче – 40 град.С.
Для приготування готової суміші охолоджуючої рідини Protec Antifreeze HD G12+, концентрат Protec Antifreeze HD G12+ розводять з водою 1:1.
ANTIFREEZE Охолоджуюча рідина PROTEC ANTIFREEZE G12 (OAT-технологія)
 Охолоджуючі рідини Protec Antifreeze G12 – етиленгліколеві охолоджуючі рідини, зроблені за карбоксилатною технологією OAT (Organic Acid Technology) першого покоління (Gen I), що не містять солі неорганічних металів (нітритів, нітратів, боратів, молібдатів, фосфатів, амінів, силікатів).
Охолоджуючі рідини Protec Antifreeze G12, оскільки не вміщують неорганічні сполуки, створюють на поверхні захисний шар суто на поверхні ділянки корозії, локально покриваючи надтонкою плівкою, при цьому, на решті поверхні поліпшується тепловідвід за рахунок відсутності плівки. Завдяки поліпшенню тепловідводу, знижується інтенсивність окиснювальних реакцій при збільшенні температури, а термін експлуатації моторної оливи збільшується.
Охолоджуючі рідини Protec Antifreeze G12 використовують в системах охолодження сучасних двигунів внутрішнього згоряння, виготовлених з алюмінію та його сплавів, працюючих в умовах підвищених навантажень при температурі не нижче – 40 град.С.
Для приготування готової суміші охолоджуючої рідини Protec Antifreeze G12, концентрат Protec Antifreeze G12 розводять з водою 1:1.

Залишились питання чи хочете зробити замовлення?

Зв’яжіться з нами